تازه‌های فناوری و کامپیوتر

مینی ون معروف و محبوب فولکس واگن الکتریکی خواهد شد

به گزارش استک وردپرس، مینی ون فولکس واگن که زمانی در زمره محبوب ترین خودروهای دنیا قرار داشت، حال دوباره بازگشته اما قرار است که به صورت الکتریکی در سال 2022 برای آمریکا، اروپا و چین ارایه شود.

یکی از مدیران فولکس واگن می گوید که هدف ما اینجا واضح است. ما می خواهیم که خودرویی کاملا الکتریکی را ارایه کنیم، خودرویی که زمانی بهترین فروش را در دنیا داشته است.

این خودرو در واقع دومین خودروی الکتریکی شرکت فولکس واگن است که قرار به تولید آن در حدود 2019 به عنوان مدل 2020 است.

مدیران این شرکت می گویند که این خودروها همه چیز را ارایه خواهند کرد و حتی بیشتر از آنچیزی که شما از دیگر خودروسازهای الکتریکی خواهید دید. و البته قیمت خودروهای فولکس واگن نیز کاملا منصفانه خواهند بود.

اولین خودروهای فولکس واگن اتوبوسی در ایالات متحده در دهه 50 میلادی با قدرت موتور 30 اسب بخار فروخته شدند. مدل الکتریکی این خودرو هم اکنون از موتورهای الکتریکی با قدرت 369 اسب بخار بر روی هر محور استفاده می کند که از باتری 100 کیلووات که در کف قرار دارد استفاده می کند که می تواند این خودرو را بدون مشکل تا 480 کیلومتر براند. این خودرو از سیستم شارژ سریع فولکس واگن استفاده می کند که می تواند منبع انرژی این خودرو را در 30 دقیقه با 80 ظرفیت شارژ کند.

 

برای دنبال کردن تازه‌های منحصربه‌فرد فناوری عضو کانال تلگرام استک وردپرس شوید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *